Muller jelcz place zabaw Laskowice

Muller zabawki

Muller zabawki

Post by relatedRelated post

Przeplotnie

Przeplotnie na plac zabaw to urządzenia całkowicie nowoczesne, pomysłowe i ciekawe. Przeplotnie to proste urządzenia sprawnościowe, które pozwolą dzieciom na bezpieczną wspinaczkę i kształtowanie zdolności ruchowej. Prostota wykonania nadaje szczególnego wyglądu zmieniając plac zabaw w miejsce przyjazne dzieciom. Bawi i jednocześnie ćwiczy poszczególne partie mięśni.

W ofercie można znaleźć przeplotnie o różnym kształcie i wielkości. W zależności od formy i efektów ćwiczeń możemy wybrać przeplotnie o kształcie drabinek lub drążków ćwiczeniowych. Konstrukcje wszystkich przeplotni wykonano z rur stalowych o różnych średnicach które zabezpieczono antykorozyjnie i malowano lakierem akrylowym, strukturalnym. Urządzenie posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Ponadto w zestawie znajdują się prefabrykaty fundamentowe ułatwiające montaż w gruncie.

Seria Atomic

Zabawne urządzenia z serii Atomic to zabawki uświetniające place zabaw swoim wyglądem i funkcjonalnością. Wesołe, barwne, kuliste kształt przykuwają uwagę nie jednego małego, ciekawskiego malucha.

Bezpieczeństwo i wygodę zapewnia konstrukcja wykonana ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie i malowanej lakierem akrylowym, strukturalnym oraz z tworzywa sztucznego. Na niektórych urządzeniach zamocowano uchwyty umożliwiające odpowiednie utrzymanie równowagi.

Muller zabawki
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
About